Svet kresby a maľby
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svet kresby a maľby

Radi kreslíte? Maľujete? Zaujímate sa o rôznych maliarov? Tak tu ste na správnom mieste.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 MOna lisa smile...

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Diginka
Admin
Admin
Diginka


Počet príspevkov : 22
Age : 31
Registration date : 14.01.2008

MOna lisa smile... Empty
OdoslaťPredmet: MOna lisa smile...   MOna lisa smile... Icon_minitimeNe január 20, 2008 7:16 pm

Ta co poviete na tento ohromujeci oobraz? Myslim,ze je to jeden z najznamejsic. Je naozaj nadherny podla mna.

MOna lisa smile... Monari0
Návrat hore Goto down
https://svetkresbyamalby.slovakforum.net
Katie
Začiatočník
Začiatočník



Počet príspevkov : 15
Age : 30
Registration date : 15.01.2008

MOna lisa smile... Empty
OdoslaťPredmet: Re: MOna lisa smile...   MOna lisa smile... Icon_minitimePo január 21, 2008 3:12 pm

No ja som o tomto obraze pátrala... Fascinoval ma a tak som chodila na každú stránbku z netu, kde sa len kúskm spomínala Mona lisa... Ale teraz to mňa už nejako nebaví,a le určite by som raz chcela vidieť originál... Very Happy Moja segra má aj foto... Bola v Paríži a videla ju... Aj moja mamka, ale ja nie Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
http://vasepribehy.podnosom.com/index.php
Crowley
Začiatočník
Začiatočník
Crowley


Počet príspevkov : 19
Age : 33
Registration date : 15.01.2008

MOna lisa smile... Empty
OdoslaťPredmet: Re: MOna lisa smile...   MOna lisa smile... Icon_minitimePo január 21, 2008 5:30 pm

chystám sa do Paríža, kuknúť tú dámu, ale...no, prečo okolo nej robia také haló? Da Vinci mal mnoho pekných orbazov, a taký boom alebo hodnota? nie, lenže prečo? osobne nevidím na Mona Lise nič prevratné, nič hyper úžasné, čím by si vyslúžila toľkú slávu. nespočetné množstvo umeleckých diel od Leonarda da Vinciho, či od iných maliarov, vyzerá lepšie, boli náročnejšie, nákladnejšie, dosaďte vhodné slovo...Mona Lisa je pekný obraz, ale ten boom okolo nej mi pripadá dosť zbytočný...
som večnou fanynkou Dámy s hranostajom Laughing
Návrat hore Goto down
Diginka
Admin
Admin
Diginka


Počet príspevkov : 22
Age : 31
Registration date : 14.01.2008

MOna lisa smile... Empty
OdoslaťPredmet: Re: MOna lisa smile...   MOna lisa smile... Icon_minitimePo január 21, 2008 10:26 pm

Podla mna si tento obraz to "boom" naozaj zasluzi,pretoze je to naozaj velkolepy obraz... affraid
Návrat hore Goto down
https://svetkresbyamalby.slovakforum.net
Crowley
Začiatočník
Začiatočník
Crowley


Počet príspevkov : 19
Age : 33
Registration date : 15.01.2008

MOna lisa smile... Empty
OdoslaťPredmet: Re: MOna lisa smile...   MOna lisa smile... Icon_minitimeUt január 22, 2008 4:42 pm

čím? čo je na nej prevratné? čo úplne rozhádzalo doterajšie spôsoby maľovania? čo je také uchvacujúce na portréte, akých sú na svete tisícky? ja nehovorím že nie je pekný, ale porovnaj ho s inými maľbami v histórií...nájdu sa omnoho krajšie, ktorých hodnota sa nevyšplhala do astronomických výšin...povedz mi čo je na ňom veľkolepé a ja uznám, že je to naozaj naj obraz sveta Rolling Eyes pretože čo to do veľkoleposti a krásy som už videla mnoho malieb a zanechali vo mne omnoho hlbší dojem než portrét akejsi ženy...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





MOna lisa smile... Empty
OdoslaťPredmet: Re: MOna lisa smile...   MOna lisa smile... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
MOna lisa smile...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Svet kresby a maľby :: Umenie :: Známe obrazy-
Prejdi na: