Svet kresby a maľby
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svet kresby a maľby

Radi kreslíte? Maľujete? Zaujímate sa o rôznych maliarov? Tak tu ste na správnom mieste.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Nuda....NUda...

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Diginka
Admin
Admin
Diginka


Počet príspevkov : 22
Age : 31
Registration date : 14.01.2008

Nuda....NUda... Empty
OdoslaťPredmet: Nuda....NUda...   Nuda....NUda... Icon_minitimePo január 28, 2008 10:47 am

Návrat hore Goto down
https://svetkresbyamalby.slovakforum.net
Crowley
Začiatočník
Začiatočník
Crowley


Počet príspevkov : 19
Age : 33
Registration date : 15.01.2008

Nuda....NUda... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nuda....NUda...   Nuda....NUda... Icon_minitimePo január 28, 2008 4:48 pm

Digi, keď už študuješ podobné záležitosti, urob niečo grejtovné, ako robí napr ten týpek Heise, alebo tak...koláže urobí každý Laughing dokonca niekedy aj ja Laughing ale len keď ma kopne múziak Laughing na iné veci sa nezmôžem, skúšala som si farbiť skice vo photoshope, ale tutoriály mi nepomohli, vypadalo to ako farebné machule Laughing
Návrat hore Goto down
Diginka
Admin
Admin
Diginka


Počet príspevkov : 22
Age : 31
Registration date : 14.01.2008

Nuda....NUda... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nuda....NUda...   Nuda....NUda... Icon_minitimePo január 28, 2008 6:15 pm

Heh...Crowley...Ja este nemozem moc robit veci grejtove kedze som iba prvacka...Zatial sme ho brali na praxi,ale teraz ho budem brat aj na inom predmete... Rolling Eyes ... Je to na prd. Nie ze by ma to nebavilo, ale ked ja som leniva... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
https://svetkresbyamalby.slovakforum.net
Sponsored content





Nuda....NUda... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nuda....NUda...   Nuda....NUda... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nuda....NUda...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Svet kresby a maľby :: Programy :: Photoshop-
Prejdi na: